Betclic wpłata i wypłata

Aby odebrać bonus Betclic z kodem promocyjnym należy dokonać pierwszej wpłaty na konto. Poniżej wyjaśniamy jak bezpiecznie wpłacić pieniądze do Betclic, a następnie wypłacić wygraną.

Betclic na chwilę obecną nie posiada wielu opcji płatniczych w swoim portfolio, ale co ważne oferuje szybkie przelewy elektroniczne i karty płatnicze. To metody znane z innych usług internetowych takich jak kupowanie przez allegro. Mamy więc pewność, że nasze pieniądze bezpiecznie zostaną przelane na docelowe konto.


Jak wpłacić pieniądze do Betclic?

Wpłata w Betclic możliwa jest za pośrednictwem strony internetowej betclic.pl i mobilnej aplikacji. W każdym z tych przypadków dostępne są te same metody depozytów.

Minimalna wpłata wynosi raptem 1 zł. Co pozytywne, Betclic i firma obsługująca przelew nie pobierają prowizji od depozytu.

Chcąc dokonać wpłaty na konto Betclic po zalogowaniu się wejdź w zakładkę “moje konto”, a następnie w dział “wpłaty i wypłaty”. Kliknij “wpłaty” i wybierz dostępną metodą płatności i określ kwotę depozytu. Kolejno postępuj z instrukcjami firmy obsługującej przelew.

Metody składania depozytu

Metoda wpłatyMinimalna i maksymalna wpłataProwizjaCzas realizacji
Karty VISA/Mastercard30 – 100 000 zł0%natychmiast
BLIK1 – 100 000 zł0%natychmiast
Przelewy 241 – 100 000 zł0%natychmiast
Przelew bankowy1 – 100 000 zł0%1-3 dni robocze

Wpłaty na konto Betclic realizować można codziennie przez 24 godziny na dobę.

Wypłaty w Betclic

Zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową pieniądze od bukmachera wypłacić można tylko na konto bankowe podane podczas weryfikacji danych osobowych. To ogranicza opcje wypłaty do zaledwie jednej metody.

Wypłatę w Betclic zrealizujesz wchodząc w “moje konto” i zakładkę “wpłaty i wypłaty”. Klikając na “wypłaty” określ kwotę, którą chcesz podjąć z konta.

Pamiętaj – pierwsza wypłata w Betclic możliwa jest po weryfikacji konta, czyli potwierdzeniu tożsamości skanem dokumentu tożsamości.

Opcje wypłaty

Metoda wypłatyMinimalna i maksymalna wypłataOpłataCzas oczekiwania
Przelew bankowy1 – 100 000 zł0%1-3 dni robocze
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *