Rejestracja w Betclic

Betclic od czerwca 2019 roku działa w Polsce w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów, czyli jest w pełni legalnym bukmacherem. To oznacza, że musi dbać o powierzone mu dane osobowe, które są wymagane podczas rejestracji konta.

Na początek oczywista oczywistość – konto w Betclic założyć może tylko pełnoletnia osoba. Jeśli nie skończyłeś 18 lat nie próbuj rejestracji w zakładach bukmacherskich, bo na nic się to zda, ponieważ Betclic weryfikuje dane swoich klientów poprzez dokument tożsamości. Przy rejestracji konta pamiętaj użyć kodu promocyjnego Betclic, dzięki któremu otrzymasz bonus powitalny.

Poniżej przedstawimy dane i dokumenty, jakich wymaga Betclic do rejestracji konta oraz wyjaśnimy krok po kroku proces zakładania konta.

Jakie dane trzeba podać w Betclic?

Chcąc zarejestrować konto w Betclic bądź gotowy, że formularz rejestracyjny składał się będzie z kilkunastu pól, które należy wypełnić, by pozytywnie zweryfikować konto. Tak jak pozostali legalni bukmacherzy, tak i Betclic wymaga podania danych osobowych takich jak:

 • imię, 
 • nazwisko, 
 • płeć, 
 • data urodzenia, 
 • numer PESEL, 
 • miejsce zamieszkania, 
 • adres e-mail, 
 • numer telefonu, 
 • numer paszportu lub dowodu osobistego, 
 • numer Rachunku bankowego,
 • pytanie zabezpieczające. 

Co więcej, w celu weryfikacji prawdziwości danych osobowych należy przesłać do bukmachera skan/zdjęcie dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego lub paszportu.

Sprawdziliśmy – kto jest administratorem podanych podczas rejestracji danych? Administratorem danych osobowych jest BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Business Center, Gaiety Lane, Sliema SLM1551. Czyli de facto spółka do której należy bukmacher Betclic.

Jak wygląda rejestracja konta w Betclic?

Rejestracja konta składa się z dwóch etapów: wypełnienia formularza rejestracyjnego na stronie betclic.pl i weryfikacji danych osobowych. Proces ten zajmuje raptem kilka minut.

Formularz rejestracyjny

Formularz Betclic składa się z trzech kroków/okien widokowych. Takie same dane należy podać rejestrując konto przez komputer, jak i mobilną aplikację.

Przechodząc na stronę Betclic i klikając w prawym górnym rogu zakładkę “zarejestruj się” zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem. W pierwszym oknie zostaniesz poproszony o wpisanie imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu e-mail.

Pierwszy krok rejestracji Betclic
Pierwszy krok rejestracji Betclic

W drugim kroku musisz podać bardziej szczegółowe dane osobowe takie jak: PESEL, adres i numer telefonu.

Drugi krok rejestracji Betclic
Drugi krok rejestracji Betclic

W trzecim oknie formularza trzeba uzupełnić dane o nazwę użytkownika, hasło, pytanie bezpieczeństwa (na wypadek zapomnienia hasła) i kod promocyjny.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Dodatkowo na samym końcu należy określić limity konta, które sprzyjają bezpiecznej grze i ograniczają ryzyko uzależnienia. Do wyboru są trzy kryteria limitów: początkujący, amator i ekspert.

Początkujący:

– Max. dzienny limit na zakłady: 500 zł

– Max. miesięczny limit na zakłady: 15 000 zł

– Max. dzienny limit czasu: 12 godzin

– Max miesięczny limit czasu: 360 godzin

Amator:

– Max. dzienny limit na zakłady: 1 000 zł

– Max. miesięczny limit na zakłady: 30 000 zł

– Max. dzienny limit czasu: 18 godzin

– Max miesięczny limit czasu: 540 godzin

Ekspert:

– Max. dzienny limit na zakłady: 10 000 zł

– Max. miesięczny limit na zakłady: 300 000 zł

– Max. dzienny limit czasu: 24 godziny

– Max miesięczny limit czasu: 740 godzin

Przygotowany i wypełniony formularz wyślij do Betclic, a otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem aktywującym konto. Skorzystaj z niego i zaloguj się w Betclic Polska przy wykorzystaniu loginu i hasła, które ustawiłeś.

Weryfikacja konta Betclic

Co prawda podczas rejestracji w Betclic nie trzeba podawać skanów dokumentu tożsamości i numeru konta bankowego dzięki modelowi tzw. błyskawicznej rejestracji, ale żeby wypłacić m.in. wygraną konto należy zweryfikować.

Weryfikacja konta w Betclic Polska polega na załączeniu skanu dowodu osobistego lub paszportu oraz podaniu numeru konta bankowego.

O czym należy pamiętać?

 • Wyślij skany obu stron dokumentu tożsamości (w kolorze)
 • Konto bankowego musi być przypisany do danych osobowych gracza – np. nie można podać rachunku innej osoby

Co daje rejestracja w Betclic?

Rejestracja BetclicKod promocyjny: VIPPL
Bonus powitalny 🔥Zakład bez ryzyka 500 zł
PromocjePewny zakład
BOOST
Multi+,
Totalizator Betclic
ZakładyZakłady przedmeczowe
Zakłady live
FunkcjeCash-out
Betclic TV
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *